smolka.sk, s.r.o.

Obrazové lišty, blondelové rámy, maliarské šepsované plátno, pasparty, obrazové očká, galerijný závesný systém, stroje a príslušenstvo pre rámovanie

Anketa

Poznáte alebo ste sa už stretli s obrazovým závesným systémom?
 

QR code

Distribúcia tovaru

Naša spoločnosť smolka.sk, s.r.o. zabezpečuje distribúciu zakúpeného tovaru viacerými spôsobmi. Je len na zákazníkovi, aby si vybral jemu najvhodnejší spôsob doručenia.

Vlastný odvoz

Zákazník si zabezpečí vlastný odvoz zakúpeného tovaru z veľkoskladu.

Pravidelný rozvoz tovaru

Stálym zákazníkom zabezpečujeme pravidelné doručovanie tovaru na zadanú adresu naším autom. Dodanie tovaru  je realizované po individuálnej dohode so zákazníkom, táto služba je poskytovaná bezplatne.

Zberná služba

Vnútroštátne doručenie tovaru zákazníkovi zbernou službou. Náklady hradí príjemca. Tovar objednaný v pracovný deň do 11:00 hod.  je zákazníkovi doručený v nasledujúci pracovný deň do 17:00 hod. Pri tomto spôsobe doručovania nerozhoduje počet balíkov a vzdialenosť, kam sa zásielka posiela. Jediným kritériom na výpočet ceny je hmotnosť všetkých zasielaných balíkov. Zákazník má možnosť vybrať si z dvoch renomovaných doručovacích spoločností.

Expresné doručenie

V individuálnych prípadoch je možné doručenie tovaru v extrémne krátkom čase. Táto služba je poskytovaná len finančne spoľahlivým TOP zákazníkom a predchádza jej vzájomná individuálna dohoda klienta s našou spoločnosťou.

 

Hľadať výraz